На Херсонщині, через гру, неповнолітні мало не вчинили самогубство (ФОТО)

На Херсонщині поліція протягом 7 годин розшукала двох 17-річних дівчат, які пішли із дому. Як з’ясувалося дівчини були зареєстровані в Інтернет-грі «Разбуди меня в 04:20», кінцевою метою якої є скоєння самогубства учасником. Наразі дівчини проходять реабілітацію в обласному психо-неврологічному диспансері.

До Корабельного відділення поліції звернулася бабуся 17-річної херсонки. Жінка повідомила, що три дні тому її онука вийшла з дому і назад не повернулася. Працівники поліції невідкладно почали розшукові заході. В ході перевірки поліцейські встановили коло осіб, з якими спілкувалася зникла дівчинка. Останнім часом найчастіше її бачили з подругою, яка також пішла з дому два місяці тому. Про це пише ХЕРСОН СЬОГОДНІ із посиланням на ГУ НП в Херсонській області.

До пошуків дівчат був залучений особовий склад Херсонського відділу поліції, працівники управління кримінальної поліції та відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції області. В ході розшукових заходів оперативники встановили місцеперебування підлітків. Дівчата проводили час в компанії однолітків на території одного з приватних домоволодінь у Корабельному районі. Компанію доставили до відділення поліції.

В ході з’ясування обставин, що спонукало підлітків покинути батьківські домівки, поліцейські з’ясували ще одну неприємну новину. При огляді місця проживання однієї з дівчин поліцейські разом із рідними знайшли лист, адресований бабусі, із текстом про вступ до гри в соцмережі, яка призводить до суїциду. Як виявилося, дівчини були зареєстровані учасницями гри в Інтернеті «Разбуди меня в 04:20», кінцевою метою якої є скоєння самогубства учасником. Адміністратори цієї гри схиляють дитину до виконання завдань (квестів), причому практично всі завдання передбачають нанесення дитині власноруч каліцтв або заподіяння болю. Останнє завдання ігрока – покінчити життя самогубством та зафіксувати момент смерті на камеру в режимі online.

Зі слів однієї з дівчин, вона вже отримала перше завдання – вирізати лезом на руці фігуру кита. Але не наважилася на це і вийшла з гри. Наразі дівчини проходять реабілітацію в обласному психо-неврологічному диспансері.